İstanbul Erkek Yurdu

İstanbul erkek yurdu arayan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz. Sitemize ulaşmak için İstanbul erkek yurdu ve benzeri sorguları google da yazmanız yeterli olacaktır. Bugünkü konumuz İstanbul erkek yurdu arayışınıza cevap vermeye amaçlı yazılmıştır.

İstanbul erkek yurdu ararken nelere dikkat etmeliyiz ? Hangi kriterler üzerinden erkek yurdu seçmeliyiz. Erkek yurdu bakarken hangi soruları erkek yurdu yetkilisine sormalıyız gibi bazı soruları beraber yanıtlayalım dilerseniz. Değerli ziyaretçimiz erkek öğrenci yurtları hem bizlerin hem ailelerin en hassas davrandığı konulardan bir tanesi. Erkek yurdu sahipleri olarak bizler yurdumuzun kuruluşundan inşaasına, projesine, yerleşkesine, iç ve dış cephe özelliklerine, mobilyalarına, yemekhanesinden tutun banyo özelliklerine kadar her ayrıntıya dikkat ediyoruz.

Laleli Erkek Öğrenci Yurdu

Laleli Erkek Öğrenci Yurdu

İstanbul Erkek Yurdu Ararken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Özellikle İstanbul’da erkek yurdu ararken kalabalık bir şehir olması itibariyle kampüsünüze yakın konumda bir erkek öğrenci yurdu seçmeniz eğitim hayatınızda zaman kayıplarını önleyecektir. Laleli Erkek Yurdu olarak bizim konumumuz anasayfamızda açıkladığımız gibi birçok kampüse yürüme mesafesinde, bazı kampüslere otobüsle 5-10 dk gibi mesafelerdedir. bunları  anasayfamızdaki slaytlara ve slaytın altındaki açıklamalara bakarak mesafeleri görebilirsiniz.

Laleli Erkek Yurdu mesafe bakımından sizler için çok karlıdır. Nedir peki mesafe karlılığı ? bizim için ne gibi avantajlar içerir ? öncelikle değerli ziyaretçimiz eğer üniversitenize İstanbul dışından geliyorsanız eğer şehrimiz anadoludaki şehirlerden kat kat daha fazla kalabalık olduğu için trafikte ister yaya olun ister sürücü olun hata yapma hakkı tanımıyor. Kalabalık bir şehir olduğu için şehir içi otobüs, minibüs, tramvay hatları yoğun oluyor, şehri iyi bilmediğiniz için yanlış bindiğiniz bir minibüs siz hatanızı anlayana kadar sizin en az bir iki saatinizin çöpe gitmesine sebep oluyor bu noktada Laleli Erkek Yurdu asla vazgeçemeyeceğiniz bir konuma sahip.

Bir erkek yurdu ararken dikkat edeceğiniz diğer kriter ise erkek öğrenci yurdunun imkanlarıdır.

Erkek öğrenci yurdunda eğitim hayatınız için gerekli olan huzurlu uyku ortamı var mı? Eğitim hayatınız için gerekli olan sınırsız internet var mı? Etüt salonu var mı? Yoğun ders çalışma temposunda bir nefes almak istediğinizde güvenli bir bahçesi var mı? Yemekleri kaliteli mi yemekhanesi huzurlu mu ? İşte tüm bu sorular sizlerin yüksek öğrenim yurdunuza karar vermeden önce kendinize sormanız gereken sorulardır.

Laleli Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul Erkek Yurdu denildiğinde ilk akla gelen erkek yurtlarından biridir.

Yurdumuzla ilgili hemen bilgi almak için 

Call Now Button