İstanbul Özel Erkek Yurtları

İstanbul Özel Erkek Yurtları sorgusuyla sitemizi ziyaret eden değerli ziyaretçimiz. Laleli Erkek Öğrenci Yurdu olarak bizler uzun yıllardır İstanbul Laleli’de erkek öğrenci yurdu hizmeti veriyoruz. Yurdumuzun konumu, yurdumuzun hizmetleri, kampüse yakınlığı öğrencilerimizin memnuniyetini kazanmış durumda. ( Yazıyı okumaya devam edebilir, dilerseniz Laleli Öğrenci Yurdumuzu bu numaradan arayabilirsiniz 0 530 870 21 15 )

Sektörde 10 yılı aşkın süredir öğrenci yurdu işletmeciliği yapıyoruz. Erkek öğrencilerimizin ihtiyaçlarını ve sıkıntılarını biliyoruz. Ailenizin bütçesini yormadan huzurlu bir ortam aradığınızı biliyoruz. Bunun için sizleri mümkün olduğunca rahat ettirecek, temiz, huzurlu, güvenilir bir yurt ortamı sağlıyoruz.

İstanbul Özel Erkek Yurtları Ararken Nelere Dikkat Etmeliyiz,

Yurdun temizliği,

Yurdun güvenliği,

Yurdun yemekleri,

Yurdun üniversiteye olan mesafesi,

Yurdun çamaşır ve banyo imkanları,

Yurdun etüt salonu,

Yurdun dinlenme alanları bir öğrencinin huzurlu bir eğitim süreci geçirmesi için önemlidir.

Laleli Erkek Öğrenci Yurdumuzda,

Eğitim hayatınızın kalitesini artıracak bir çok güzel özelliği bir arada bulabilirsiniz. Yurdumuz evinizin rahatlığında huzurlu bir ortama sahip. Yemeklerimizin titizlikle profesyonel aşçımız tarafından yapılmaktadır. Odalarda haftalık temizlik yapılmaktadır. Yurdumuzun teras manzarası Marmara Denizi’ne bakar. Terasta dinlenebilir, bahçede keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Biz her yeni dönemde yurdumuza gelen öğrencilerimizi bir evladımız, bir arkadaşımız gibi gördük. Onların sıkıntılarını, ihtiyaçlarını dinledik. Onların yurdumuzda daha iyi vakit geçirmesi için elimizden geleni yaptık. Hem yurt çalışanları, hem de yönetim kadrosu öğrencilerimizin her zaman ulaşabileceği mesafededir.

Okul açılırken kayıtlarınızı alıp bir daha ortada görünmeyen yurt sorumluları, problemli banyo ve tuvaletler, kötü yemekler ve benzeri kötü sürprizlerle asla karşılaşmazsınız. Odalarımız geniş ve ferahtır. Odalarda kullanmak isteyen öğrenciler için çarşaf, odaların içinde buzdolabı vardır. Yurdumuzda çamaşır makinesi, kurutma makinesi, ütü, valiz odası, ankesörlü telefon, etüt salonu, spor salonu,  24 saat sıcak su, 24 güvenlik hizmeti bulunmaktadır.

Laleli Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdumuz Sizin Huzurunuz İçin Hizmetinizde…

Hemen arayıp bilgi almak, konumumuza ulaşmak, yurt fiyatlarımızı öğrenmek için aşağıdaki telefon numaralarından bizi arayabilirsiniz. İletişim sayfasına giderek daha fazla iletişim bilgisine ulaşabilir, alttaki linkten Google Harita Konumumuzu görebilirsiniz.

Laleli Erkek Öğrenci Yurtları İletişim Numaraları – 0 212 517 18 26 – 0 530 870 21 15

İletişim sayfamıza gitmek için tıklayınız.

Google Harita konumumuza gitmek için tıklayınız.

 

Call Now Button