İstanbul’un En İyi Erkek Yurdu

İstanbul’un En İyi Erkek Yurdunu mu arıyorsunuz? Laleli Erkek Öğrenci Yurdunun İstanbul’un En İyi Erkek Öğrenci Yurtlarından Biri Olduğunu Biliyor muydunuz?

Bizi en iyi yurtlardan biri yapan sebepleri size sıralıyorum. Yurdumuz aile sıcaklığında güvenli bir yurttur,

(yazıyı okumaya devam edebilir yada  dilerseniz bu numaradan bizi arayıp sorularınızı yöneltebilirsiniz 0 530 8702115

Yurdumuzun Hizmetleri

24 saat bina güvenliği, bina içi ve çevresi 24 Saat boyunca kameralarla izlenmektedir.

24 saat sıcak su, 24 saat kablosuz – sınırsız wireless internet.

Kantin hizmeti.

Ortopedik yataklar.

Etüt Salonları.

Spor Salonu.

Kontrollü yurt giriş çıkışları.

Açık bahçesi.

Çamaşırhane ve kurutma sistemleri, ütü.

Valiz Odaları.

Ankesörlü telefon.

Haftanın 2 günü oda temizliği.

Her odada buzdolabı.

Ayrıca,

Muhteşem bir İstanbul manzaramız var, deniz manzaramız var, terasta bu güzel manzara ile kafanızı dinleyebileceğiniz çok güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Kampüse yakın konumda, bu kadar güzel bir yurt bu kadar güzel fiyatlara her zaman bulunmamaktadır. Laleli Erkek Öğrenci Yurdu yılların deneyimi ile sizlere hizmet veriyor.

Eğitim Hayatınızı Önemsiyoruz,

Eğitim hayatının en önemli ögelerinden biri eğitim alırken kaldığınız yerdir. Çoğu öğrenci lise öğrenimini ailesinin yanında geçirir annesinin yaptığı ev yemeklerini yer ve evinin konforunda konaklar. Üniversitede ise üniversite okuyan öğrencilerin yüzde yüze yakını evinden uzak bir yerde üniversite eğitimini tamamlar. İster özel ev, ister yurt olsun eğitim kalitenizi ve geleceğinizi etkiler. Kaldığınız yurdun yemeklerinin kötü olması, odalarının soğuk veya bakımsız olması yaşam kalitenizi etkilediği için eğitim hayatınızı da mutlaka etkileyecektir. Hepimiz geleceğimiz için çalışıyoruz, siz değerli öğrencilerimiz geleceğinizi garanti altına almak ve daha iyi yaşamak için eğitim alıyorsunuz. Daha iyi yaşama arzunuz bizim için değerli. Sizleri daha iyi yaşayacağınız, aile sıcaklığında bir yurt ortamı ile ağırlıyoruz.

Laleli Erkek Öğrenci Yurdu olarak bizler İstanbul’un en iyi erkek yurdu olabilmek için profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Odalarımızı her yıl yeniliyor ve boyuyoruz. Haftalık temizlik yaparak soğuk günlerde odalarımızı sıcak tutuyoruz. Profesyonel aşçılarla çalışarak lezzetli yemekler sunuyoruz. Evinizin konforunda bir konaklama hizmeti vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Bir çok öğrenci evladımız arkadaşımız oldu. Sizleri de Laleli öğrenci yurdunun bir parçası olmaya bekliyoruz.
Hemen arayıp bilgi almak için bu numarayı 0 530 8702115 arabilirsiniz, diğer iletişim bilgilerimizi görmek için iletişim sayfamıza tıklayabilirsiniz.

Call Now Button